Nowy Rok – Nowa Ja. Odkryj swoją wewnętrzną moc.

Zapraszam na 5-tygodniowy program online. Zapisz się wysyłając do mnie maila ze zgłoszeniem: anna@calaizdrowa.pl.

Zima jest czasem trwania w sobie, czasem kiedy najbardziej potrzebujemy otulenia, zaopiekowania się sobą i ogrzania siebie. Tego ciepła potrzebują też Twoje narządy, aby mogły prawidłowo funkcjonować. Teraz w zimie też możesz poczuć swoją moc. Trzeba tylko zacząć od środka, od centrum, od ciała. Jeśli planowałaś rozpocząć Nowy Rok z nowymi pomysłami i pozytywnymi zmianami, ale nie masz na ich realizacje siły ten program jest dla Ciebie.

Inwestycja w siebie tylko 149 zł za 5 tygodni coachingu grupowego.

 

W ciągu 5 tygodni:
– nauczę Cię jak prawidłowo komponować posiłki, aby były bogate we wszystkie potrzebne Tobie składniki odżywcze,
– odkryjesz siłę, która drzemie w Tobie, poprzez zadbanie o zdrowie jelit,
– nauczę Cię i zmotywuję do wprowadzenia małych, a niezwykle potężnych w działaniu praktyk oczyszczania ciała i umysłu, abyś poczuła lekkość w ciele i jasność w umyśle
– znajdziesz motywację do działania i poczujesz się lepiej!

 

 

 

Ten program „NOWY ROK – NOWA JA. ODKRYJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ MOC!” jest dla Ciebie jeśli:

 

warzywa

– jesteś kobietą i zmagasz się z każdym dniem, ciągle czujesz się przemęczona, budzisz się bez energii, masz wrażenie, że tracisz panowanie nad swoim życiem…
– cierpisz na częste bóle głowy? A może wciąż zapominasz co miałaś zrobić?
– nie możesz schudnąć, pomimo tego, że starasz się jeść mało?
– nie widzisz już sensu i wydaje Ci się, że masz depresję i nie wiesz co się z Tobą dzieje, a lekarze do których chodzisz mówią Ci, że to wszystko w Twojej głowie…

 

– masz już zdiagnozowaną chorobę autoimmunologiczną, niedoczynność tarczycy lub Hashimoto i nie masz już sił z tym walczyć…
– w głowie ciągle wspominasz czasy, gdy czułaś się dobrze, byłaś pełna energii i zdrowia i chciałabyś znów się tak czuć…
– wierzysz, że natura może uleczyć, a prawdziwym lekarstwem nie są tabletki tylko pożywienie…

 

Jeśli odpowiedziałaś choć na jeden punkt TAK, ten program jest dla Ciebie.

 

sałatka

Harmonogram programu:

 

Tydzień 0: PRZYGOTOWANIE
Ten tydzień to czas na zorganizowanie siebie i przestrzeni, dostaniesz ode mnie listę zakupów, zorganizujesz kuchnię i swój dom, tak aby jak najlepiej rozpocząć program.

Tydzień 1: DETOX W KUCHNI
Zaczniesz gotować zdrowe i odżywcze dania według mojego planu posiłków, nauczysz się dużo o roli pożywienia i o prawidłowym tworzeniu posiłków.

Tydzień 2: DETOX W DOMU
Nauczę Cię jak wyeliminować toksyny z twojego otoczenia i z twojego ciała.

Tydzień 3: DETOX UMYSŁU
Przedstawię Ci propozycję ćwiczeń, które pomogą Ci wyrzucić z głowy to co zbędne.

Tydzień 4: DETOX NAWYKÓW
Skupimy się na unormowaniu Twojego snu i wprowadzeniu regularnego ruchu.

W cenie programu:

 

avocado

– 7 tygodniowy plan żywieniowy wraz z przepisami bez glutenu, bez nabiału, bez cukru
– cotygodniowe filmiki edukacyjno – motywacyjne
– 4 tygodniowy plan odnowy ciała i umysłu
– prywatna grupa na FB

 

– mała grupa kobiet (max 20 osób)
– wsparcie i motywację od certyfikowanego coacha holistycznego żywienia (będę odpowiadała na Twoje pytania w komentarzach i będę Cię prowadziła przez cały czas programu).

 

Zapisz się już teraz:

napisz do mnie maila ze zgłoszeniem: anna@calaizdrowa.pl, a ja prześlę Ci dane do przelewu oraz zaproszenie do prywatnej grupy na Facebooku.

Serdecznie zapraszam! 

Ślę miłość i nie mogę się doczekać!
♥ ♥ ♥ Ania ♥ ♥ ♥

Przeczytaj opinie osób, które brały udział w programie online:

 • Aneta o programie online "Nowy Rok, Nowa Ja":

  "Kochana Anna Magdalena Lipińska dziękuję Ci bardzo za tyle cennych wskazówek. Dla mnie największym osiągnięciem i sukcesem jest to, co chciałam już dawno osiągnąć, a mianowicie wczesne chodzenie spać. Juhuuuu udało się, w końcu. Tak sobie wszystko w głowie przestawiłam, że przychodzi wieczór, a ja z radością myślę o tym że ok 22 idę spać, odpoczywać 😂 nie mam żadnych wyrzutów, że coś mogę jeszcze zrobić jak dzieciaki śpią. Po prostu poddałam się temu. Śpię do 7 rano, bo wiadomo trzeba wysłać pociechy do szkoły. Jestem wyspana, szczęśliwa, mam moc energii, jest pięknie. Jestem z siebie bardzo dumna, wcześniej starałam się to wcielić w życie, ale nie potrafiłam sobie tego poukładać i raz się udawało a raz nie. Teraz jestem świadoma jak fantastycznie to działa i baaaardzo wdzięczna."

 • Karola o programie online "Nowy Rok, Nowa Ja":

  "Pomimo upadków, odnotowałam więcej wzlotów. Bilans dodatni. Kontynuuje dalej podróż korelacji z moim ciałem. Dużo się zmieniło. Zdrowa dieta, pozytywne nastawienie, płynna komunikacja w relacjach, zniknęły ciemne zakola pod oczami, nerki filtrują, że aż czasami nie nadążam do toalety. 
  Życie.
  Przebudzone z małej, ledwo tlącej się iskry rozkwitam. Jestem w stanie sprostać wszystkiemu co stanie na mej drodze. 

  Dziękuję Anna Magdalena Lipińska za wspaniałą podróż w głąb siebie. Za prowadzenie i wsparcie. Głęboko wierzę i mam nadzieję, że koniec tego programu to dopiero początek nowej przygody."

 • Joanna o programie online "Detox 26 dni":

  "Powiem, że było ciężko, czasami nawet bardzo ciężko, ale w każdej chwili zwątpienia mogłam liczyć na Twoje wsparcie i dobre rady, dziękuję Ci za to KOCHANA!!! 😘😘😘 Zebrałaś grupę cudownych ludzi, którzy się wzajemnie wspierali w ciężkich momentach. Ania, serdeczne dzięki za wsparcie, dziękuję za dobre rady i słowa otuchy! EFEKTY: kawa mi nie smakuje, nie mam ochoty na słodycze, no i minus 7,10 kg, wielki sukces!!! 🙂 Wyniki mam bardzo dobre, trójglicerydy 173, lepsze samopoczucie, ból w kolanie ustąpił, z lewej strony pod żebrami mnie nie kuje! Normalnie "CUD, MIÓD, MALINA"!!! Anulka, z ręką na sercu polecę Ciebie i Twoją stronę każdemu, kto będzie chciał wstąpić na "lepszą stronę jedzenia" dla własnego zdrowia!"

 • Aneta o programie online "Detox 26 dni":

  "Teraz wiem z czego powinna składać się moja dieta. Chciałam przede wszystkim mieć więcej energii, nie być ciągle zmęczona, bo to bardzo źle na mnie wpływa, na moje samopoczucie! Ty Aniu jesteś niesamowita, nie spotkałam się jeszcze z tak kompetentną osobą, widać że kochasz to co robisz, masz ogromną wiedzę. Bardzo się angażowałaś, żeby nas przez ten detox przeprowadzić. Pisałam do Ciebie wiadomości na priv czy komentarze w grupie i zawsze na wszystko odpowiadałaś, radziłaś, tłumaczyłaś, nikogo nie zbywałaś. Wiem na pewno że dajesz z siebie 100%, widać to było podczas naszego detoxu. Zresztą zebrałaś wokół siebie grupę niesamowitych osób, bardzo fajnie czułam się w tej grupie, każdy się wspierał, nikt nikogo nie krytykował, przyciągasz więc same pozytywne osoby. Dziękuję Ci raz jeszcze."

 • Magda o programie online "Detox 26 dni":

  "Świetne doświadczenie nie tylko dla ciała, ale przede wszystkim mentalnie czuje się lepiej, pozytywnej i bardziej radośnie, doceniając, celebrujac posiłek i zbliżając się do natury. Wielkie dzięki za wsparcie i motywację, masz cudowną pasję, która przynosi nie tylko zdrowie, ale i świetne samopoczucie i potrafisz znakomicie się tym podzielić z innymi - rób to dalej!"