Anna Magdalena Lipińska Holistic Nutrition Coach

Kocham zapach świeżej natki pietruszki i koperku, uwielbiam zapach skoszonej trawy, nie potrafię przejść obojętnie obok świeżych truskawek, ich zapach jest dla mnie jak afrodyzjak. Uwielbiam kroić selera naciowego, jest taki chrupiący. Po prostu kocham życie!

Kocham też jedzenie, gotowanie i przebywanie w naturze. Zawsze zachwycały mnie smaki, już jako mała dziewczynka prawie codziennie piekłam ciasteczka owsiane. Moja pasja do gotowania skłoniła mnie do założenia kulinarnego bloga, którego prowadziłam przez kilka lat. Gdy zdiagnozowano u mnie autoimmunologiczną chorobę tarczycy – Hashimoto zaczęłam coraz bardziej interesować się jedzeniem jako lekarstwem i zanurkowałam w tej obfitości jaką daje nam natura.  Studiowałam z nauczycielami makrobiotyki Marlene Watson-Tara i Billem Tara oraz na Academy of Healing Nutrition w Nowym Yorku, cały czas zgłębiając tajniki naturalnych sposobów leczenia swojej choroby. Wciąż się uczę, a życie traktuję jako nieustanny proces wzrastania i zmiany. Obecnie studiuję psychoterapię tańcem i ruchem w Warszawie. Jestem certyfikowanym trenerem POINTS OF YOU®, a ich kreatywne narzędzia wykorzystuję podczas prywatnych sesji coachingowych. Uczestniczyłam w zajęciach pierwszej szkoły gotowania online Culinary Rx, gdzie jedzenie jest traktowane jak lekarstwo.

Wierzę w to, że jedzenie może być lekarstwem lub trucizną i to ja podejmuję decyzję za każdym razem, gdy coś jem. Pożywienie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i energię, a nawet na nasze myśli. Wierzę w to, że można żyć zdrowo i odżywiać się zdrowo pomimo tego, że żyjemy w świecie, który opływa w wysoko przetworzoną żywność, a umiejętność gotowania powoli zanika. Chcę nam przypomnieć, że kluczem do zdrowia jest powrót do natury, powrót do siebie. Wierzę w świat, w którym są możliwe zmiany, ale tylko wtedy, gdy każdy z nas zmianę rozpocznie od pracy ze sobą.

Chcę się dzielić moją wiedzą na temat zdrowego żywienia i naturalnego leczenia Hashimoto. Wszytko o czym piszę na tej stronie przetestowałam na sobie. Chcę podarować Ci odrobinę mojego entuzjazmu i zarazić Cię zachwytem, jaki budzi we mnie siła natury. Jestem tutaj by dzielić się sobą i inspirować Cię do działania i wzrastania, by pomóc ci przejść przez wyzwania jakie spotykasz w chorobie. Wiem jak się czujesz, bo też tam byłam. Napisałam do Ciebie list, prosto z serca…. przeczytaj tutaj.

Dziękuję Ci, że jesteś!

Zapisz się na mój newsletter i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji. Szczegóły prześlę Ci w mailu.